Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Scholes9 #5268 üzenetére

    Ez így van. A GTX 295 is pár %-kal jobb csak a 4870 X2-nél, és 30k-val drágább használtan, ami egész egyszerűen nem éri meg. Szóval ár/teljesítményt tekintve ez most tényleg best buy!
    Főleg úgy hogy ma adtam el a 4890-et 45k-ért, és 53k-ért meg megvettem az X2-öt. +90% gyorsulás 8k-ért. Jó biznisz volt! :K
    5870 hiába tud annyit elvileg mint a mostani 2 magos kártyák, a kiforratlan driverek miatt jó ideig szívás lesz a játékok alatt. Van olyan játék ahol a 4890 szintjét hozza gondolom driver gondok miatt. De azért egy 80-90k kártyától többet várnék mindenképpen össz. teljesítményt tekintve. :U Akkor lesz majd jó vétel, ha lemegy 70k alá pár hónap múlva. Addigra a driver gondok is meg fognak szünni.

    Crysis 2-ről azt csiripelték a madarak, hogy év végén fog jönni, és hasonló eljárásokat fog tartalmazni grafikailag mint az AVP3...szóval én ebből azt szűröm le, akinél jól megy az AVP3 ott a Crysis 2 is jól fog menni. :K ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák