Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aboriginal74

    aktív tag

    válasz trident #5075 üzenetére

    Akkor az idézetemben a végén Hunreal cimbora email címe megtalálható aki azt írta, hogy ha kell segítség akkor Ő segít...

    Idézek és bocs az OFF ért, de úgy érzem ha halvány reménye is adódik annak, hogy emberek problémái megoldódjanak akkor miért ne segítenénk:

    Szia!

    Jelentem: IGEN. Nem láttam a postodat, most akartam nyilvánosságra hozni a hiba okát.
    A hibára magamtól jöttem rá. Neten semmi, ismétlem semmi használható információ sincs ezzel kapcsolatban. Mindenhol mindent tanácsolnak, de olyan hülyeségeket, hogy a hátamon felállt a szőr... Ebben az összes fellelhető nemzetközi windows 7-el kapcsolatos topikot átnyálaztam, írtam is bele, de mint írtam oltári hülyeségeket mondtak megoldásként. Volt közötte olyan, hogy tegyem fel a windows 7 upgrade advisort és teszteljem már le, hogy elbírja-e a gépem a win7-et. Bizonya egy 6,4 ghz x2 4 giga rammal képtelen a hetes futtatására..., de a válaszokban előfordult még a cseréljem meg a memóriákat vagy rosszak a memóriák és szar a táp is nagy számban... Hiába mondtam nekik, hogy akkor vista alatt bizonyára megjavulnak, mert ott ugye nem jelentkezett ez a probléma...
    Na beveztőnek ennyi éppen elég, jöjjön amire kiváncsi vagy:

    A probléma 90%-ban a gigabyte alaplapoknál jön elő. Hogy miért? Nem azért, mert szar, hanem csak szimplán régebbi és nem windows 7-re lett gyártva. Az enyém például vistás logóval van ellátva, tehát számára a windows 7 még új. A bios energia beállításai a vistához vannak igazítva. A windows 7 már új rendszert használ, ezért összeakad a bios beállításaival. A megoldásra vonatkozóan van egy jó és egy rossz hírem! A jó hír az, hogy a biosban kapcsold ki az összes energiára vonatkozó beállítást és tádáám, nem fog újraindulni. Nekem már 2,5 hete megy és semmi kernel power már... A rossz hír: Nem tudom, hogy miket állítottam át... Csak az energiabeállításokhoz nyúltam, de azok közül az összeset kikapcsoltam. Ha nem megy, akkor valami klassz fényképezőgéppel készíts a bios menüpontrokról képet, majd itthon összevetem és akkor pontos adatokkal tudok szolgálni. Bocs, hogy a segítségem szegényes, de az idegbetegség határán voltam már, amikor csináltam és őszintén szólva nem figyeltem, csak azt néztem, hogy minden energiabeállítást kikapcsoljak.

    Üdv, HuNReal

    Ui: Ha esetleg képeket küldenél, akkor a hunreal@freemail.hu -ra, de sztem menni fog magadtól is. Remélem tudtam neked segíteni.

    :R

    i don't know, but i need energy

  • aboriginal74

    aktív tag

    válasz trident #5083 üzenetére

    A késöbbiekben esetleg még egy 5750 a már meglévő mellé?! :)) :D :D

    ATI HD 5770 and HD 5750 Crossfire review

    [ Szerkesztve ]

    i don't know, but i need energy

  • zso73

    veterán

    válasz trident #7268 üzenetére

    Szerintem ne bízz bene, mert én kevésnek találom. Egy kis Furmarkot neki, és SmartDoki teszt.

    "A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

Új hozzászólás Aktív témák