Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz Patentcsávó #26476 üzenetére

    A Skil Masters formációt nem ismerem. Ismerem azonban a hagyományos Skilt, és a személyes tapasztalataim lesújtóak.
    Az AEG el is van bennem bizonytalanság. Régebben kék volt az AEG, és ipari gépként kínálták, most sárga lett, és barkács kategóriaként határozták meg - ha az emlékezetem nem csal, akkor a Milwaukee, mint ipari társaként. Kék AEG-em van LiIon akkus fúrógép képében, és fél évtizede becsülettel teszi a dolgát.

    Mindezek okán magamnak az AEG-et vásárolnám meg inkább. Talán fentiek okán érzelmi indíttatásból csupán. Minden esetre valószínűsítem, hogy Az AEG barkácsgépként maradéktalanul teljesítené az összes elvárásodat.

    Sajnos a mai rendszer (gyártás és marketing egyaránt) olyan, hogy örökös termékváltásokkal, innovációkkal keresi a gyártó a legkisebb befektetés mellett a legnagyobb árbevételt, és a marketingre támaszkodva igyakszik ezt megvalósítani. A marketing pedig olyan, hogy a kukacos almát úgy tukmálják rád felárral, mint kihagyhatatlan bio ajánlat. Szóval a leírásoknak én már nem nagyon hiszek semmit, lejáratta magát a kereskedelem a szememben.
    Ennek okán a lítiumosok közül jó szívvel ezt merem ajánlani - igaz, kicsit, de tényleg nem sokkal drágábban. Van nekem Ilyen Makitám, amit ötödik éve pont úgy használok, mint a barkácsolók. Tehát rapszodikusan, gyakori, esetenként hosszú kofferban parkolással. És még most is kifogástalan, olyan, mint újkorában. NiCd, ezért félévente ajánlatos lemeríteni, újratölteni, ami nálam spontán használatból szok megtörténni. Igaz, tölteni csak akkor szabad, amikor lemerült, töltőről levenni pedig csak akkor, ha fullra lett töltve, de nem olyan nagy áldozat ez, mint amilyen bevált kezesbárány ez a fúrógép.

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák