Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arvaiz69

    csendes tag

    válasz Madmax81 #28685 üzenetére

    Szia!
    Köszönöm a festéssel kapcsolatos válaszod. A 4 db. gyerekszékes fényképek annyira tetszettek, hogy azonnal kérdést is intéztem feléd. Csak most, miután újra megnéztem az akkori írásod, jöttem rá, hogy nem olvastam végig leveled. A vizsgamunkádra készített lócáról a fényképet csak most néztem meg!!!
    Nagyon szép az is, igazi mestermunka, gratulálok hozzá.

    A gyerekszékekhez visszatérve még azt szeretném megkérdezni, hogy a mintáknál a kontúrt a barátnőd milyen ecsettel húzta meg? Továbbá azt akarom kérdezni még, hogy a neveket és a Hello Kitty feliratot kézzel rajzolta meg a barátnőd, vagy sablont vágtatok ki neki? És még egy utolsó kérdésem lenne! A kivágott Helló Kitty sablonokat többször is fel lehet használni, vagy minden ülőkéhez és asztalhoz másik sablont kellett használni? Egy ilyen kisbútornak a festése, mármint a rózsaszín alapú részeknek a minta megfestése, mennyi időt vesz igénybe? Most felmerült bennem még egy kérdés, de ez már tényleg az utolsó! Látom a képeken, hogy a masniban és a virág belsejében csillogó valami van festve, ez csillogó körömlakkal van bekenve? Vagy ha nem, akkor mit használt a barátnőd?
    Már éppen elakartam küldeni a levelem, mikor egy újabb kérdés fogalmazódott meg bennem!
    A barátnőd teljesen amatőrként fogott a festéshez hozzá, vagy a kellő tapasztalatot, gyakorlatot
    már valahol megszerezte, esetleg valami festőművész? De bármelyik is, neki is gratulálok, mert nagyban hozzájárult a termék szépségéhez!!!!
    Válaszod előre is köszönöm!
    Üdv.: Zoli

Új hozzászólás Aktív témák