Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz spacer #28666 üzenetére

    "Nincs valami bevált ötleted a tolóasztalra, vagy azt nem nagyon használod?"

    Igazából csak a tolóasztala miatt nem adom el, mert gyakorlatilag csak azt használom. (Tábla felosztásra kell nekem ez a gép.)
    Amikor megvettem, és próbaképpen megtologattam kikapcsolt motornál, ugyanaz az életérzés fogott el, mint most téged. De össze tudtunk barátkozni - látod, annyira, hogy nem akarom eladni.

    Hivatalos márkakereskedő annyi van ebben az országban, hogy a f@szuk összeér. Azért kérdeztem, hogy melyikkel jártál így, hogy a fórum okosodjék kicsikét, kivel köll óvatosan, fenntartásokkal egyezkedni?
    Van nekem egy gyanúm, miszerint egy szállítási sérült gépet odaadtak a kereskedőnek erősen nyomott áron, ő meg már nem erősen nyomott áron nyomta tovább. Mert nálunk Magyarországon ezt simán meg lehet tenni. A szalagfűrészemmel így jártam pl, akkor Vén Pista volt az elkövető. Mikor szóvá tettem neki a sérülést, ígért fűt-fát, aztán elhallgatott, mint Arany János éji bogárja, miután nekiment a falnak. Ennek már sok éve, a gépem egyik bakelitje azóta is törött. És tudom, hogy akkor itt a fórumon vett valaki ugyanilyen LBF-et 150-ért, én meg 170-ért kaptam meg, mint kúvájul ákcijósat.

    Úgy tűnik nekem, hogy a Makita renoméja úgy minőségileg, mint szerviz és alkatrészellátás tekintetében mint ha egyre romlana. De nem vagyok én elájulva sem a DeWalttól, sem a Bosch-tól, a metamótól meg egyenesen hátast lehet vágni. Talán a kék Bosch annyival jobb pozícióban van nálam, hogy a szervize ha hagy is bőven kivetnivalót maga mögött, de legalább működőképes státuszban leledzik.

    Akikre semmi panaszom nem lehet, és nem is hallottam égbekiáltót mástól sem, az a Hilti, a Stihl és talán még a Festool. Ám ők ezt igen meg is fizettetik velünk. És itt sincs kolbászkerítés ám. Mert annak ellenére, hogy megfizettetik velünk, mint katonatiszttel, van, hogy sorozathibákat kell kifizetnünk. Lásd Festool Akkus fúró fordulatszabályozó, vagy a Carvex lapbefogó innovácijója.
    Tulajdonképpen még a Boeing is csinál olykor jó nagy marhaságot, mikor pedig már milliárdokról szól a dal, csak ugye ott akkora a nemzetközi kontroll, hogy kényszerül olyan korrektül levezetni a feszültséget, hogy mindenki befoghassa a száját.

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák