Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arvaiz69

    csendes tag

    válasz lentivator #27581 üzenetére

    Szia!
    Nekem egy Hyundai FM 230 forgácselszívóm van! Megvan már vagy 10 éve, soha nem volt semmi baja! Erős motorja van, 60 literes a zsákja, megbízható gép! Igaz ez nem automata, ezt külön kell bekapcsolni. A forgácselszívó alatt van 4 irányítható kerék, így könnyen tudod tologatni, egyik géptől a másikig. Én is minden géphez ezt használom. Nagyon elégedett vagyok vele. Annak idején talán ez volt a legolcsóbb kereskedelmi forgalomban lévő forgácselszívó. De szerintem még most is így van, bár már régóta nem néztem az árakat! Összefoglalva, azért merem ajánlani, mert nálam rendkívül tartósnak, és hatékonynak bizonyult. És ez a lényeg! Itt egy kép róla!
    Üdv.: Zoli

  • thyeby

    őstag

    válasz lentivator #27581 üzenetére

    "Fogok venni,de milyent???"

    Fogós kérdés - én is főzöm a fejemet fél éve rajta.

    Kezdjük azzal, hogy a szalagfűrészhez én mindenképpen nagy, zsákos elszívót javallok. Tudniillik oda köll a nagy légszállítás. Akartam linkelni neked a Felder legkisebb elszívóját, de az urak alusznak, éccaka nem lehet náluk nézelődni, mert a server is alunni vágy.
    Igen ám, de ez meg nem jó porszívónak. Az egy más kategória. Kresst - a 40-50 ezer forintosból ne vegyél, zsinórba jártunk pórul vele. A napokban derült ki, hogy nekem mindkettő motorja szénné égett. Nincs hővédelme, és nem bíri a hosszabb munkát - az ördög pörkölje meg az ipari prémijum marketing hókuszpókuszát! Ha a füled nem túl érzékeny arra, amikor a szomszéd prézlit darál, akkor vegyél egy lidis/aldis porszíjót 15 ezer magosságában. Ebben sem lesz hővédelem, elb@szottul hangos is, egyébiránt mindent tud, amit tudnia köll, és legalább nem százezres zsákbanmacska tétel. Elszívóból vehetsz akár Hyunday-t is, az occóbb, ha csak a szalagfűrészhez kell. úgy 50 alatt megúszod azt is. Szólj rám később, hogy linkeljem az általam javasolt Felder elszívót, hogy tudd, az a legjobb ár/érték arányú elszívó, amiről tudok, és kifizethető, nem aranyáron mérik. Apropó! Ha az a (nemröhögtem :N ) wörkzóna körfirészed asztali, ahhoz is nagyon jó, ha elszívót használsz, s nem porszívót.
    Van nekem egy metibó pici porszívóm, amit új korában 25 ropiért vettem. ASA nemtom hányvanszáz, milyen betübetüszámszám? Pici, elavult konstrukció, de nagyon halk, nem kell papírszűrő is, csak ala natúr az a hepa, ami benne van, és agyonüthetetlen. Porszívókból talán a Starmix áll a lábán stabilan, de több számjegy (egyetlen eggyel csupán), mint amit jeleztél felső korlátnak.
    Alternatíva lehet számodra, ha épp megszorítások vannak, hogy kockáztatsz, és kinézel valami kultúrált külsejű használt gépet a porod és a forgácsaid kordában tartására.

    Szerk.:
    Megleltem a Felderét.

    [ Szerkesztve ]

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák