Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz Hooligan1990 #28653 üzenetére

    Épp nyolc éve indítottam a vállalkozást.
    Tőkeszegény voltam, de nagyon, és rengeteg szerszámgép hiányzott még. Ezért aztán a porszívót kényszerből akkor én csak egy jó kiegészítő kelléknek tekinthettem, de nem birtokolhattam. Kényszerűségből levittem a lakásból a noname kis idegbajos porszívónkat, és az szívta el a port egy tíz méter hosszú gégecső segedelmével. Ez a rémes toldás a rémes nagy hangja miatt kellett. Több, mint egy éven át ment. Volt, hogy napokon át 8-12 órán át egyvégtében. Volt, hogy mint komoly kezdő, szépen elfelejtettem üríteni, és a 10 méter cső is színig tele lett. (Na, azt jó móka volt onnan kipiszkálni. :K ) Az meg csak ment, ment és ment legnagyobb ámulatomra, míg meg nem vehettem életem első "ipari? :F " porszívóját a lidiből.
    És ez a "zombi " megvan ma is valahol. Igaz, már nem bír szívni, nohanyugdíjaztatásának napján ezt nem így érzékeltem - vagy másképpen fogalmazva azóta alaposan elkurvultam. (Megtehettem.) Kihullottak a fogai, megőszült, meghajlott a dereka, de nincs szívem kidobni. Úgy tekintek rá, mint egykori szolgálatkész és hűséges kutyára. Sosem dicsekedtem ezzel, de nálam az a gép aranyérmet kapott. Mert akkor tartott ki mellettem, amikor a legnagyobb sz@rban voltam.

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák