Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyeniko

    őstag

    válasz Technoman #55702 üzenetére

    Csak a történeti hűség kedvéért írom le: én sem használok a lejátszókon "jukebox"-ot, vagy más "ficsör"-t, csupán egy dolgot teszek: bekapcsolom a NAS-t, bekapcsolom valamelyik rendszert, leülök/lefekszem (attól függően, hogy melyik helyiségben vagyok), a "források között kiválasztom a NAS-t, megkeresem azt a filmet, amelyet éppen nézni szeretnénk (nekem ez csupán a címe alapján is jól szokott sikerülni), majd pedig megnyomom a "play" gombot az 5 db, több éves DUNE lejátszó egyikén. Van itthon néhány androidos kütyü is, de még nem jutott eszembe, hogy média lejátszóként használjam őket. Ha csak ránézek a távirányítóikra, röhögő görcsöt kapok...
    Mindaddig így lesz ez, amíg nem térek át "rendszerszerűen" a 4K tartalmak nézésére. Ez azonban még csak évek múlva várható.
    Persze, ettől még lehet elavult a Dune, pont úgy mint egy 10 éves, jól felszerelt S500 Merci. Inkább egy full felszerelt Opel Astra-t vezetnél inkább? Csak mert van tábla felismerő rendszere, körbe kamerája, sávelhagyásra figyelmeztető rendszere?

    Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

Új hozzászólás Aktív témák