Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gulyasa

    őstag

    Máskor teljesen igazat adnék nektek, de kicsit félreértettétek, amit írtam.
    Lehet, hogy lesz Z9X-em vagy valami még jobb... egyszer valamikor... Akkor már mindegy lesz, hogy nincs benne 3D.
    Jelenleg egy olyan megoldást kerestem - így utólag -, ami olcsó és legalább tud annyit hardverből/szoftverből, mint a régi bevált, de tönkrement R6S-em és később nem fogom sajnálni, ha majd a lányom szobájába kerül.
    Erre tökéletesen meg fog felelni a Mede8er - ami eleve, évek óta tervezett volt egy esetleges váltáshoz szükség (tönkremenetel) esetére az LW5500-hoz, ha az utóbbi még működik (még működik). 10-20 ezer között nekem megéri.
    Ahhoz nem kell drágán 4k lejátszó. Nem kell, hogy tudja az új kódolásokat, mert nem arra használom.

    blakey: "a Half OU simán elég neki", nekem viszont nem elég. A frame packed-hez képest olyan, mintha a VHS-t hasonlítanád a DVD-hez... ;) De ez a téma már a múltban is "lerágott csont" volt. 2012 óta 3D filmezek (mármint nézek 3D filmeket), már az elején láttam a különbséget, azóta kizárólag frame packed 3D filmeket gyűjtöttem.

    Tudom, úgy tűnik, nem hallgatok rátok, de nem így van. Csak most ilyen a helyzet.
    Köszönöm a válaszokat és az ajánlásokat. A jövőben is jól fog jönni. :R

    [ Szerkesztve ]

    Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

Új hozzászólás Aktív témák