Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • varázsgömb

    aktív tag

    Sziasztok!

    Végigolvasva a fórumot, és meghallgatva a tanácsokat,- mondván ez a legjobb-, pénteken megvettem a Popcorn Hour A-410-t.
    Lelkesen hazahoztam, majd azóta bosszankodom...
    Az összerakás, beállítás simán ment, netet, hálózatot látja. Egy darabig tökéletesen működött.
    Azután tegnap is, és ma is egyszer előfordult, hogy a hálózati tárhelyeknél látja a NAS-omat, de amikor rányomok, akkor nem lépett be, hanem kiírta, hogy: Hiba történt a kérés feldolgozása közben. (ERR 1)
    Bármit csináltam, ki-be kapcsolás, NAS újraindítás, semmi sem segített. Végül csak a Gyári alaphelyzetre állítás oldotta meg a gondot. De nehogy már naponta kelljen csinálni Gyári alaphelzetre állítást, hogy be tudjak lépni a NAS-ba! :F

    A másik; Azért vettem meg a 410-est, mert áll. ez szinte minden formátumot lejátszik, az ISO-t is.
    Hát nem! Az ISO-s filmnél (Avatar) a filmtekercs jel helyett, egy felkiálltó jel jelenik meg. Arra gondoltam, hibás a letöltés. Erre letöltöttem egy másikat. A mappában volt az ISO-s film, és más file-k. A popi megint csak felkiálltó jelezett. Gondoltam egyet, és a NAS-on az iso-s file-t, magát a filmet kivettem a mappából, és egy szinttel feljebb, a torrent file mellé, egy szintre másoltam. Erre már filmtekercs jel került a felkiálltó jel helyére, a film is elindult. :DD. Ez ma délelőtt volt. Délután meg akartuk nézni, erre magától, anélkül hogy bármit is csináltam volna, ismét felkiálltó jel van a filmtekercs helyett, és nem indul az ISO-s film, ami reggel még ment. :W
    Se gyári visszaállítás, se más nem segített. Megnéztem a firmware-t. Azt írta, hogy nincs frissebb. Emlékeztem, hogy itt a fórumon valaki hasonlóról számolt be. A neten rákerestem, és találtam frissebbet, mint ami a vadi új készülékemen volt. Letöltöttem, ráfrissítettem, de semmi változás. A délelőtt még lejátszott ISO-s filmet, délután már nem ismeri fel, felkiálltó jelezik. :F

    Kifogytam az ötletekből. Tud valaki segíteni? Mi a fene baja lehet? Vigyem vissza?

    Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

Új hozzászólás Aktív témák