Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabrielarky

    tag

    válasz Intruder2k5 #1313 üzenetére

    Köszi szépen. Azért eléggé elszomorító, hogy a kb. másfél éve kapható legdrágább routert vettem meg (akkor 58k volt) és azért voltak vele kisebb nagyobb problémák lefedettség terén a korábbi olcsó Cisco routerhez képest ami ráadásul belső antennás volt, ez meg 3 külső antennás. Tisztességükre legyen mondva, viszonylag gyakran tolják ki a firmwareket illetve a házban sajnos nem tudom "középen" elhelyezni.

    Szóval elszomorító kicsit, jó nyilván semmi sem tökéletes de azért az ember nem ezt várná egy ilyen kaliberű eszköztől.

    Köszi a tippet, lekapcsoltam a 2.4 Ghz-t, router restart majd visszakapcsoltam más SSD néven és másik csatornára tettem ahol szintén nem volt ütközés, ugyanolyan sz*r, egyik pillanatban megjelenik a 2.4 Ghz csatorna a wifi analyzerben aztán hopp volt nincs.

    Az tönkretehette egyébként hogy a ház alapterülete miatt a jelerősség ki volt maxolva 100ra?

    Ha lecseréltem valami teljesen más firmwarera a gyárit, elfogadják a szervízben? (i*on) Mennyire macerás visszaállítani a gyárit? Elvileg mintha lenne rá valami opció. Egyébként sajnos az az érzésem, ezen nem fog segíteni a firmware csere sem, hiszen teljesen jól működött, nem nyúltam hozzá a legutolsó FW update óta.

    Köszi előre is.

    SEO & Content Strategist - https://www.linkedin.com/in/imregabri/

Új hozzászólás Aktív témák