Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    Topikgazda

    válasz ghoost002 #1307 üzenetére

    Milyen nettel használnád, mert ha 1000-es Digi akkor a Netgear R7000-es kiesik, mert gondjai vannak a HW-NAT-al PPPoE kapcsolat esetén.

    Asus RT-AC87U esetén túl sok tapasztalat nincs, de szerintem ez már az a kategória, amit nem mindenki fog tudni kihasználni, és az ára sem túl baráti.
    A 4x4 MU-MIMO-t viszont paraszt vakításnak érzem, mert nem nagyon láttam még kliens oldalt ami ezt ki tudja használni, szóval nem túl sok értelmét látom ennek, és és annak sem, hogy lassan olyanok lesznek mint egy 100 lábú vagy egy pók.

    ASUS RT-AC68U esetén van 1 gyerekbetegség, mégpedig az USB3-as csatlakozó árnyékolásának hiánya, de ez sem zavaró, mert a 40MB-os sebesség szerintem így is egész elfogadható, nem túl sokan fogják ezt az USB sebességet kihasználni, dlna hibákat nem tapasztaltam, és az 1000-es netet is szépen vitte saját tapasztalat, még a feltöltést is vitte 1000-es ben mikor fordítva állították be a sebességet, vagyis 1000-es volt a feltöltés... :)
    Az ára is kedvezőbb mint az előző két típusnak.

    [ Szerkesztve ]

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Új hozzászólás Aktív témák