Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fain89

    csendes tag

    Sziasztok!
    Szeretnék segítséget kérni, 1866Mhz memória órajel elérésében :D
    Asus P8H77V-LE alaplap
    I-3770k proci
    Frissen vásárolt CORSAIR DOMINATOR PLATINUM 2x8GB - 1866MHz KIT DDR3 Cl10
    gtx1060 3gb Omp
    Bios frissítve utolsó verzióra 1307

    Eddig a gépben 4x2gb HyperBlu 1600mhz ram volt, Processzort 3,9ghz-en működtetve maximum 50 fokos hőmérséklet volt jelen.
    Az új ramokat betéve 1333mhz-en indult a gép. XMP tudja alaplap fel is ajánlotta 1866mhz Időzítéseket betöltötte, nyomok egy Save-et és fekete képernyő, ventillátor pörög és csak Power gomb hosszas nyomással kapcsol ki, majd be.
    Processzor volt minden Auto-n hagyva (Offset lehetőségen és van ott egy + illetve - jel) Manuál esetében én állítom a V-ot de nem tudom mit bír.
    Próbálnám a Procit 3,9-en tartani és manuálisan állítani mhz-et ramnak de mindig overclocking fail.

    Most elkezdtem az fsb hz-et egyessével állítani az fsb-t és ez a vége amit tud a lap [kép]
    Valaki tudna ötletet adni mit csináljak ,hogy ki tudjuk használni a Corsair tudását? :W
    Hyper Trading bekapcsolva hagytam mert netes videók között van aki kikapcsolja.

    Filmezek és játékra van a gép. Witcher 3 legfőképp.

    Elképzelhető, hogy voltot kéne adni procinak? Kicsit olyan mintha auto beállítások nem működnének a lapon és kézzel finomítva lehetne eredményt elérni?!

    Köszönöm előre is a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák