Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gfefe

    őstag

    Sziasztok. Tudom,hogy nem ebbe a topikba való,de mivel testvér alaplap reménykedek, hogy ti tudtok rá megoldást... sajnos a p5k topikban nem nagy az élet mostanság és eléggé tanácstalan vagyok...

    Összesíteném akkor a problémám...

    VAn egy asus p5k deluxe wifi-ap lapom...

    Össze raktam és nem a legjobb dolgok történtek...
    bekapcsol a gép el kezd tölteni és a biosz vmint a kezdő asus képrenyő után nem tölt tovább a dvd vagy hdd felé hanem ezt írja ki:

    Chassis Intruded !
    Fatal Error.... System Halted.

    Kezdetben laphibára gyanakodtam vagy vmi alkatrészre de miután minden alkatrész hibátlanul működik és mással is teszteltem nem értem...
    Érdekes még, hogy nem enged be a bioszba...
    Ellenben ha kiveszem az elemet és lenullázom első indításnál ha f1 et nyomok bejön a biosz ha f2 őt el kezd tovább tölteni és töltené a windowst befele... (a baj a vinyón levő windows még a régi lappal volt telepítve és azt nem tölti be....)
    HA belépek a bioszga és bármit állítgatok mentés után ugyan ez a hibaüzenet...
    Biosz frissítést azonban bármikor el tudom érni és sikeresen frissítettem is a legújabbra...

    Nem értem mi lehet a gond... vmi biosz beálitás keserítheti a dolgom mert be sem lépne a lap ha alkatrész hiba lenne.... (legalább is erre gyanakszom...) 0812 ha jól emlékszem a legfrissebb biosz az van most benne...

    Kérlek segítsetek :(

    DOWNLOAD ██████████████ 105%

Új hozzászólás Aktív témák