Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ptamas

    csendes tag

    Sziasztok!

    Van egy ASUS A6U-5050 tipusu laptopom. 2006 februarjaban vettem, szal van meg ra egy ev garancia. Kb ket honapja kezdte el csinalni a kovetkezot: random szeruen sipol egyet, de nem windows-os mert azt kikapcsoltam. A rendszer ujra lett telepitve, de utana is csinalta tovabb. Van olyan nap hogy tobb oras hasznalat soran nem sipol, de neha meg 5-10 percenkent csinalja. Everest-tel megvizsgaltam, abban az idopontban nem regisztralt a progi semmi rendellenesseget, amikor sipolas volt.
    Az alabbi dolgokat probaltam ki:
    - akar tolton van, akar akksirol megy -> sipol
    - volt hogy nem leptem be a Windowsba, hanem bennmaradtam a BIOS-ban -> tobb mint egy orat vartam, de nem sipolt -> belepve utana a Windowsba 5 perc mulva sipolt
    - kiprobaltam a Kubuntu linuxot CD-rol bootolva, ket ora hasznalat utan nem sipolt, de kozben szorakoztam vele, pl pdf-et, kepeket nezegettem
    - a proci 50-55 C korul van hasznalat soran, de felturboztam 72 C-ig, viszont nem sipolt -> valszeg nem lehet tulmelegedes jelzese a sipolas

    A legrosszabb az egeszben, hogy nem tudom eldonteni hardveres vagy szoftveres hiba lehet-e.

    Barmi otletet vagy hozzaszolast szivesen fogadok. Tanacs is kellene, hogy vajon mit mondjak ha elviszem a szervizbe. A legrosszabb az hogy szukseg van a gepre, es nem szeretnem ha a semmiert ulnenek harom hetig a szervizben rajta, hiszen nem lehet eloidezni a hibat.

    A legutobbi gondolatom meg az volt, hogy valami csatlakozasi hibat jelezhet, de akkor mas oprendszer miert nem jelzi, csak a windows???

    A valaszokat elore is koszonom!!!


    Bye: Tamás

Új hozzászólás Aktív témák