Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BFeco

    aktív tag

    válasz retes #1 üzenetére

    Használd a legutolsó verziót (Destinator szoftverfrissítés - verziószám: 3.0.75)
    Bővebben: link
    Destinator fórum:
    Bővebben: link

    MRX33MG/A, 20XW0056UK, MQ1F3YC/A, SM-S908B/DS, GTR7 PRO 7940HS, XM22AL5S

  • BFeco

    aktív tag

    válasz retes #3 üzenetére

    Pdamania Desti fórumról:
    ----
    Sziasztok! 3.075 Magyar térképet használtam eddig. Felraktam az Europe,Alps térkép egyik részét a konzolra, lévén, hogy utazunk, de az istennek sem akar felmenni a PDA-ra (MDAIII). Minden alkalommal amikor kiválasztom a cél-memóriát azt a hibaüzenetet küldi, hogy ismeretlen processzor 2577 vagy OS 3421. Van valakinek ilyen tapasztalata? Köszi elore is.
    -----------
    A térképeket úgy tudod a legegyszerűbben telepíteni, ha az ActiveSync-el felmásolod őket a Hungary mappa mellé (persze minden országot külön mappába, kivéve az Alps, ami egynek számít).
    ---------------
    Idézet:

    de egyébként a térkép miért nem akar alapból menni? csak kíváncsiság..

    Mert valószínűleg már kicsomagolt térképek, azokat meg alapból nem kezeli a Console.
    -----
    Sziasztok! Néhánynappal ezelőtt érkezett meg a gépem. Asus Mypal A730bt. A Destinator3-t szerettem volna feltelepíteni, de az installálás helyének kiválásztásakor, majd később a telepítésnél is kiírja a következőt: ''Ismeretlen processzortípus 2577 vagy OS(3421).'' A telepítés nem sikerült.
    ---------------------------------
    Van egy masik megoldas:
    1. csinalj meg egy \DestinatorApps konyvtar a Storage Cart-ban
    2. atmasoljal a valasztott terkep komplett konyvtar (pl. Ausztria) a \DestinatorApps konyvtar alatt (\DestinatorApps\Ausztria)
    3. Ismetelni e 2-es pont minden uj terkepet ami szeretned osszeadni.
    E utan az uj terkep(ek) a Destinator listaba kerul(nek) es valaszthato lesz(nek)
    ----------------
    Nekem volt pont ilyen problémám a 3.0.75 -el és az MDA II -mel. Igazán nem tudok rá megoldást, én felraktam a 3.0.65 -öt, ami hibátlanul ment. Aztán egyszer gondoltam egy merészet és megint felraktam a 3.0.75 -öt és most ez is hibátlanul megy. Semmit sem csináltam másképpen, mint elsőre.
    ----

    Próbálgasd. :D

    MRX33MG/A, 20XW0056UK, MQ1F3YC/A, SM-S908B/DS, GTR7 PRO 7940HS, XM22AL5S

Új hozzászólás Aktív témák