Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Supr@

    senior tag

    Hi!
    Nekem is ugyenez volt, bár nekem kt400-as asus. Egy jó tanács: cserélj mihamarabb tápot, nekem 1 hét leálldigálás után meghalt a táp és haza vágta a vinyóm is. Bekerült az új táp és tökéletesen ment.
    (Legalábbis nálam ez volt)

  • Supr@

    senior tag

    Hi all!
    Milyen tápod és vga-d van? Ha 300W-os, akkor mindenképp vegyél nagyobbat, nekem szervízben azt mondták, hogy az fx5200( akkor még az volt) ölte meg a systemet. Mivel elég sok kraft kell neki (még ennek a kis szarnak is), a gagyi tápoknál ingadozik a fesz miatta. Ezért amikor indítasz egy játékot a kártya elkezd dolgozni, zabálni a tápot. Ilyenkor meging a fesz.(az is amit a proci kap), ezért feljebb megy a hőmérséklete. Ezt észre veszi a lap és leáll, ezekután pedig nem engedi a bekapcsolást.
    Tehát ha valami bika karid van, akkor mindenképp márkás tápot vegyél, pl: Enermax, Zalman, Thermaltake. Ezek jók. Bár már az új Codegenek is megbízhatók, nekem is az van egy 400-as.
    Ha ezután is csinálja, akkor az alaplap már megsérült a feszingadozástól.

    Még annyi, hogy az 55fok az sok. Vegyél jobb hűtőt rá, de lehet hogy ''csak'' a hőmérője rossz. Vidd vissza a boltba.

    [Szerkesztve]

Aktív témák