Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jansz

    csendes tag

    válasz vis.p #50 üzenetére

    Szia, köszönöm a válaszodat, erre a memóriás dologra térjünk vissza később, mert épp küldöm a biosomat újraégetni. A lényeg,h sokat próbálkoztam még, az általad írt asus updater verziót kipróbáltam,feltelepült, el is indult csak éppen kiírta,h eeprom erase error. Ez is felejtős, utána ráakadtam az uniflash nevű programra ami szépen felismerte a bios chipet és el is indult a flash-elés, a folyamatjelző a közepéig szépen felszökött, zöld színnel jelölve a (gondolom jó szektorokat), majd utána egy piros szektor ,majd megint zöld és az utolsó négy szektorból 3 piros és egy zöld, a piros szektoroknál 20 percenként ugrott egyet. Amikor végigért, kiírta,h nem lehet flash-elni mert vmi hiba van. Rákérdezett,h megpróbálom-e újra, újrakezdtem, megint ugyan az de mivel már az utolsó szektoroknál volt és nagyon lassú volt, már rohadtul untam és belegondoltam,h hátha majd a bios crashfree megoldja a problémá,t a gépet újraindítottam. Újraindítás után, bios cheksum error, crashfree cd beolvas és kiírja,h flash hiba. :D Na ezt jól megcsináltam.

    A jó kislányok a menyországba jutnak,a rossz kislányok elérik amit akarnak!

  • Jansz

    csendes tag

    válasz vis.p #52 üzenetére

    Szia, kérdésem lenne, próbáltam új bios-t égettetni itt helyben, az egyik ismerősömmel, azt mondja nem lehet, mert szar a bios chip. A kérdés az lenne,h van e vhol ilyen hely ahol cserélnek chip-et és kb. mennyiért, vagy vegyek egy hibás K8N alaplapot és rakjam át annak a bios chipjét? Lehet -e ilyet ? Hibás lapot tudnék olcsón. Válaszod előre is köszönöm.

    A jó kislányok a menyországba jutnak,a rossz kislányok elérik amit akarnak!

Új hozzászólás Aktív témák