Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Géjza

    őstag

    válasz v2 #4321 üzenetére

    Tegnap én is kaptam -200-as büntit (SR lehúzás nekem jobban fáj, mert ELO-t elég gyorsan vissza tudom tornázni). Repdestem az örömtől.

    Majom gyerek olyanért jelentett fel, amiből futamonként van 10. Bathurst, 1. kör, 3-as kanyar utáni lassú bal-jobbos tekergő: úgy befékezett előttem, miközben nem volt csetepaté előtte, meg hely is volt, mintha meg akart volna állni. Megtoltam picit hátulról, nekem lett 0.2s damage-em (szóval semmi), ő picit beleforgott a falba bal elejével, de kocc után vissza irányba állt, sok időt sem veszetett (5 kanyarral arrébb már az előtte lévő seggében volt megint), neki sem lehetett sokkal nagyon damage-e. Pozit nem vesztett, én vissza is vettem, nem támadtam, nem előztem meg, hagytam időt, hogy összekapja magát, mögöttünk sem lett csatt emiatt. A futamot 18-as rajtszámmal indulva 9-en fejezte be, szóval semmit, de semmit nem vesztett a csávó, sokkal magasabb poziban végzett, mint amit az ELO-ja mutatott. És feljelent. Nice.

    Ha komolyabban törik az autója és ami befolyásolja a futamát, akkor persze jelentsen fel, maximálisan érthető lenne. De így, egy apró koccért felnyomni a másikat... Na mind1.

    Én meg azon gondolkodom, hogy egy barmot, aki féktávon berántja elém az autót és hiába az elkerülő manőver, lekoccolom és megelőzöm (ilyen féktávon cikázóknak nem adom vissza a pozit még kocc után sem, ilyet nem lehet csinálni, ez eleve szabályellenes) és a következő kanyar féktávon direkt nekem jön, kilök, az autóm durván sérül, versenyem (elo, sr is) kuka, hogy felnyomjam-e.

Új hozzászólás Aktív témák