Új hozzászólás Aktív témák

• Géjza

őstag

válasz mmdms #3616 üzenetére

Tegnap esti CP futamon (szintén Monza ügye) kb ugyanígy járt egy nissanos is. 4. helyen ment, 3-4 mp-vel mentem mögötte, majd uccsó elötti körben qrvaxar kört ment (hibát nem láttam, akkor még nem tudtam mi a gondja), utolsó körben egyenesek végére már nagyon ráestem, aztán parabolica előtti egyenes végefelé elkezdett vészjelzőzni és éppen be tudott csak gurulni a célba, 6. helyre csúszott vissza. Neki is fél liter nyál hiányzott. Így megörököltem tőle a 4. helyet. :) Érdekes futam volt, free prac és kvali is esőben volt, futamra elállt, de greesy track-kel kezdtünk, guminyomásokkal kb mindenki vakon volt, hogy mi lenne az ideális. Érdekes volt az első pár kör, nagyon visszahültek a gumik. Aztán lassan javultak az állapotok, de optimumot nem érte el a verseny végére sem.

Következő futamon meg sikerült megcsípni kvalin is meg a futamon is a 2. helyet. 48 közepét-tetejét tudtam hozni a versenyen, világosban indult itt is a futam, sötétben futottunk mi is be. Este amúgy ahogy csökken a hőmérséklet, úgy gyorsul a pálya (meg elvileg a motor is erősebb, ha hűvösebb levegőt szippant be). Én is az uccsó körben futottam meg a legjobb köridőmet.