Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mosqu!to

    addikt

    válasz JoinR #9299 üzenetére

    Nekem is volt jobb dolgom hétvégén. Elnézést ha valakit ezzel megbántok, de nekem nagyon proli az AMTS, pedig szeretem a jó autókat, de ez a csöccsel kocsimosás, meg homasita calibra-golf stb népek, hangnyomás verseny... Ezeket annyira nem tudom értékelni, és sajnos a környezetemet sem, így egyedül mentem volna.
    Így a 4 ropi gyakorlatilag erre a nevezésre ment volna, amiért ráadásul ebben a gyönyörű időben még egy csomót sorban is állhattam volna. Úgyhogy végül lebeszéltem magam :D

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

  • pr05p3c

    tag

    válasz JoinR #9299 üzenetére

    Igazából nem (csak) azért volt annyi bénázás, mert esetleg sok ember itt próbálhatott meg először végigmenni ezen a pályán, ez látszik az első helyezett idején, ami kb. 2-2,5 másodperccel így is lassabb a jónak mondhatónál, Vida Jani bénázásán, pedig róla tudhatjuk, hogy ment már "1-2" kört ezen a pályán, na meg a saját tapasztalatomból is.
    Sorbanállás közben láttam pár embert menni, kb. mindenki a füvet nyírta a pálya mellett, lassan ment, bénázott, szóval gondoltam, hogy az itthon elért 49.185-ös időmmel nem lesz probléma, aztán beültem és az első kanyarban leestem a pályáról...
    Nekem a legnagyobb probléma az üléspozíció volt, főleg a pedálok miatt, mert olyan közel voltak, hogy alig tudtam a gázról a fékre tenni a lábamat, azért is szálltam el az elején, mert amikor fékezni akartam, beleakadt a lábam a pedál oldalába... :C Második legzavaróbb dolog nekem a FFB volt, amin alig lehetett érezni valamit, olyan gyengére volt állítva valamiért. Ezeken kívül még a hang hiánya sem volt előnyös, na meg nyilván mindenkinek szokatlan lehetett az egész az otthoni setupjához képest, még ha esetleg ugyanilyen kormánya is van, szóval meg is lepődtem volna ha valakinek összejön egy jónak mondható 50 alatti idő.
    Az autó beállításait nem láttam, gondolom, hogy default volt, de az ABS, TC, auto/manual váltó szabadon választható volt (mondjuk én azt hittem, hogy fix lesz, de nem).
    Egyébként második próbálkozásra sikerült összeóvatoskodni egy olyan időt amivel bekerültem az első 50-be, még mielőtt valaki azt hinné, hogy panaszkodásból írtam ezt az egészet :D

Új hozzászólás Aktív témák