Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VTom

    veterán

    válasz Habugi #1107 üzenetére

    Hű bmeg, bele kell húznom, mert 30+ óra játékidővel a hsz-ed felét nem is értem... :U

    :D

    Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

  • S e t h

    nagyúr

    válasz Habugi #1107 üzenetére

    Mindentől függetlenül, a Mercenary vonalat érdemes nagyon megtolni

    Rajta vagyok. :)

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

  • S e t h

    nagyúr

    válasz Habugi #1107 üzenetére

    Na most van egy kis időm részletesebben reagálni. 
    Ennek a játéknak nálam az a varázsa, hogy elképesztően sok dolgot csinálhatsz benne, tényleg szinte olyan mint a witcher, ha olyan mély karakter ábrázolás nincs is benne.

    Én pl. most teljesen rámentem a mercenary vonalra és ninjaként üldözöm őket és térek ki előlük, tetőkön rohangálok, bokrokban bujkálok és azt sem tudják honnan jött a támadás.

     

    A korábbi kirohanásomat mérséklendő jártam két kört a boltokban és felvásároltam az összes készletet, azóta rendeződött minden nyersanyag fronton, örülök, hogy nem kellett sandokánosat játszanom.

    Bár azt meg kell hagyni, hogy a mercenaryk gyakásának van egy valóban nagyon kellemes mellékhatása, amelyről te is írtál. Én vadászom az akár 20 szinttel felettem lévőkre is, persze csak ha utamba kerülnek, mert azért azokra a területekre nem merészkedem, ahol mindenki terminátor szintben nyomja hozzám képest.

    Szóval amikor ezeket a brutális mercenarykat besoroztam a hajóra, tehát nem öltem meg őket, akkor egy kalózzal vívott küzdelem után azt vettem észre miután megcsáklyáztam a hajót, hogy én még át sem értem a másik hajóra, de a hadnagyaim kifilézték őket, mondom omg, termonukleáris csapásmérő eszközök.

     

    Egyébként ez az orichalcum számomra is fejvakarós dolog, szerintem ezt nem jól rakták össze. Értem én, hogy az Originsben kicsit elcseszték a tevés srácot, aki dobálta a legendary itemet semmi küldetések végrehajtása után, kvázi értéktelenné téve ezt az opciót, plusz a fegyvereknek sem volt akkora súlya, mondhatni bekötött szemmel egy törött léccel is agyon lehetett verni bárkit, ehhez képest az Odysseyben már nagyobb hangsúlyt fektettek a fegyverekre, bár itt sem létszükséglet, hogy legendaryban pompázzon az ember.

    Viszont az a mennyiségű orichalcum amit kérnek egy-egy cuccért az nagyon durva, mármint az árus, szóval azt én farmolni egy percig sem fogom akkor, amikor a cultist tagok, mercenaryk is dobálják a legendary cuccokat, szetteket, a legendary chestekről nem is beszélve. Szóval kinek és miért éri meg ennyi vesződni orichalcumos küldetésekkel? Értem én, hogy az volt alapesetben a cél, hogy tereljék a usereket a mikrotranzakciók felé, de aki egy kicsit is olvasott utána az tudja, hogy felesleges vásárolgatni, de igazából farmolni is ezt az ércet.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák