Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Anubris #1185 üzenetére

    Tűzre elég durva bonuszokat tudok összerakni, egy ideig toltam is vele de aztán letettem mert túlságosan nagy az aoe-je ahogyan írod is, egy dolog h néha lángra kap tőle az ember de az hogy városban amikor ránkugrik 3db mercenary és megy a fight akkor a tűz begyújtja a helyi lakosokat & athéni/spártai őröket és 30mp fight után azon kapja magát az ember, hogy 20-an mennek rá.., a civilek seprűvel vagy ami a kezük ügyébe kerül :DDD, ami az első pár alkalommal még vicces, utána már kevésbé. ;]

    (#1195) Anubris:

    Említettem ezt az Artemis dolgot korábban és ebből kifolyólag most kedvét is szegném a társaságnak, sajnos nálam is előjött egy bug, nevezetesen..: [link]

    Az utolsó post a lényeg.., hónapok óta tudnak róla de nincs kijavítva.., egen, sajnos pár nap játék után magam is hostile lettem nekik, még nyomozzák az okát. :U

    (#1199) Anubris:

    Én nem buheráltam bele, magától beállította/detektálta 120Hz-re és hagytam is azon.
    Az egy ideig értelmetlenül Maxon használt TXAA visszábbvétele óta egyébként is gyakran látok 80+ FPS-t, hajózva 100+, a keletibb szigeteken detto.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák