Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ColemanV

    csendes tag

    válasz Guruka #45 üzenetére

    Most őszintén, szerinted mit lehet elbökni az alaplap és a táp csatlakoztatásánál? Van összesen két tápcsatoló amit máshová nem lehet bedugni... Meg aztán ha az alaplap nem kapna naftát akkor a rákötött CPU hűtő sem indulhatna el.. :F

    Különben az isten háta mögött balra lakom és ha valakinek számítógépes baja van általában engem szoktak riasztani..pff ;)

    Meg kezdem magam kicsit felhúzni, mert egy hónapra előre rendeltem meg a házat + procit + alaplapot + hűtést, kimondottan azzal a kéréssel, hogy ezek legyenek összeszerelve mikor érte megyek... Erre megyek pénteken taxival, mert errefelé ''kicsit'' hülyén járnak a buszok, meg szakadt is az eső és a fickó még akkor kezdi keresni az alkatrészeket..

    Nah.. szóval a hétvégén már dolgoznom kellett volna a géppel, de helyette majd hétfőn, munkaidő után vihetem be, hogy csinálják meg, ahol gondolom majd ilyen baromságokkal fogják vékonyítani az idegeimet, hogy kb. egy hét múlva értesítenek... :O

    Akkor most számlázzam ki a taxi költséget + kiesett munkaidőt + meg egy értéket arra hogy a munkaidőm utáni rohangálással lekésem majd a buszomat és két órát dekkolhatok a városban mire elindulhatok haza?! :(((

    ''A jövő az, ahol leéljük még hátralévő életünket...''

Új hozzászólás Aktív témák