Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bambalazs

    senior tag

    válasz crey #27341 üzenetére

    Kedves crey, koxx!

    Nem azt mondtam, hogy a képből készüljön avatar, hanem a kép alapján. Elsőre is tudomásul vettem a képből nem lehet profilkép felhívást.
    Előző oldalon egyik fórumtársunk például egy plüss majomról kért képet, és ahhoz belinkelt egy általa készített fotót. Gondolom egy adott séma, meghatározott beállítású programmal vagy sablon alapján készülnek a PH! avatarok. Ezért is volt az a kérésem, hogy az általam linkelt képből ihletet merítve engedjék szabadjára kreativitásukat az arcképgyárosok.
    Ha kell, akkor az önkéntes képkészítési munkáért cserébe hálám jeléül meghívnám az illetőt egy sörre, csokira, amit szeret. Lényeg, hogy szükségem van egy f.sza profilképre, és rátok bízom magam, mert így biztosan nem ütközik akadályba, valamint tökéletesen illeszkedik az egyéni avatarokkal díszített arculatba.
    Crey, pontosoan fogalmaztál: Várunk vissza egy új arckép ötlettel. Az utolsó kommentemben egy ötlettel fordultam hozzátok, nem konkrét képpel, amit egy az egyben szeretnék profilképnek, mert elsőre is megértettem koxx figyelmeztetését.

Új hozzászólás Aktív témák