Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz föccer #79 üzenetére

    Úúúha :D akkor látom ti is kapjátok az észt :) Nekünk a tegnap éjszaka egészen jó volt... olyan du, 3-tól este 8-ig sírdogált csak. Aztán olyan 9-től aludt hajnal 1-ig. Majd 2-től hajnal 6-ig. Aztán 7-től 11-ig... Szóval ez most teljesen jó volt :)
    Ma levittük sétálni picit. Tettünk két kört aztán feljöttünk.

    Amúgy ez az öltöztetés még mindig nem világos. Ugye azt mondták, hogy plusz egy réteg kell neki, mint nekünk.
    Namármost itt bent 28,2 fok van. Rajtam egy boxer azt kész. A picin meg van egy body + egy kezes-lábas... Aztán mostmár mondtam, hogy azért azt a kezeslábast vegyük már le róla, szerencsétlen puhára fő...
    Amúgy most, hogy megvettem ezt az infrás hőmérőt kicsit "játszogattam" vele.
    Séta után a pici homloka 37,4 fok volt... Levettük a sapit meg a kezeslábast máris lement 36,8-ra.

    @mpierre:

    Ahogy fentiekből is kiderül, nem szórakoztam tovább, megvettem egy jobbfajta infrás hőmérőt. Ez sem 100%, de legalább nem kell basztatni a gyereket a méréshez :) Ez legalább kiváltja a mi lázmérőnket is, a vízhőmérőt, meg a babalázmérőt is.

    Egyébként furcsa, de én kissé "hidegvérű" vagyok. 35,8 az átlagom :)

    Ja, és gondolkozom, hogy rendeljünk-e egy ilyet a picinek! Nagyon komoly! Esetleg ha valakinek még megtetszene, akkor felezhetnénk a postaköltséget is akár...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák