Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    Na, tegnap már csak hajnali 3-kor volt hajlandó elaludni az uraság :)
    Persze azért mert fájt a pocija. =( Ilyenkor este mindig kihagy egy alvási szakaszt, de szerencsére később behozza. Ma reggel is hagyott minket egy órával tovább aludni. Így ma ~ 5,5 órát aludtunk két részletben.
    Viszont ma reggel már 100-at evett a pici. Biztos így ünnepelte, hogy egy hetes lett :) Ez mondjuk még kicsit sok is ennyi idősen. Remélem nem fog hasfájásra kelni... Így a tegnapi napon 440g-ot evett. Ez a súlyához képest bőven jó.

    Azt írják úgy kell számolni, hogy 150g x testsúly kg-mal. Vagyis ő most ruha nélkül olyan 2,6Kg, x 150, vagyis 390g / nap. Remélem hamar összeszedi a versenysúlyát :)

    @Csemike:

    Olvastam már erről. Rokonok is ajánlották. De itt megint u.a. a szitu ami szinte minden másnál is, valahol ajánlják valahol meg azt írják, hogy ez még akár rá is tehet egy lapáttal a hasfájásra.

    Amúgy találtunk tegnap egy oldalt, ahol végre normálisan leírják mi az amit biztosan nem szabad enni és mi az ami nagy valószínűséggel jó. [link]
    Bár itt is érdekes, hogy pl a zöldbabot és egyes hüvelyeseket is a zöld - vagyis a szabad - kategóriába sorol. Holott erről mindenhol azt hallottam, hogy nem ajánlott.

    Kíváncsi vagyok milyen lesz újra melózni... Biztosan szar. Ha tehetném itt lennék velük egész nap :) A pénz viszont kell... Még szerencse, hogy a problémásabb időszak az éjszaka. Így asszonyságnak több ideje lesz pihizni napközben, mikor nem leszek itthon.

    Ja, és van egy bizonyos kólika tartás babáknál, ami állítólag elősegíti a böfizést és segít a hasfájásban. [link]
    Tegnap próbáltam, hasfájásban nem segített, de talán majd a böfizést jobban elősegíti.

Új hozzászólás Aktív témák