Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ADAM1337

    nagyúr

    válasz Bennyboy #8660 üzenetére

    Megint a fele dolog nem müködik a game-be rengeteg helyen átlehet látni a mapon.
    Túl sokat variáltak az egészen szerintem attachment stb.
    Most érzem elöször úgy hogy, abszolúte nincs kedvem rankedhez.

    UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

  • #48613632

    törölt tag

    válasz Bennyboy #8660 üzenetére

    Még nem voltam Skulltownban, valamiért nem ugrálnak oda, meg mintha a hotdrop is kevesebb lenne.
    Viszont, az 1. kör landing után szinte azonnal indul, és éget is, mint a rosseb. Szal nincs az az elnyújtott early game, ami viszont egyelőre tetszik.
    A 3030 egy vadállat lett skullpiercerrel :) Kár h kb olyan ritka mint a turbocharger. Viszont alapból van benne dual shell, és ha jól tudom shatter caps is bár ebben most nem vagyok annyira biztos.
    Nekem eddig tetszik rankit még nem próbáltam.

  • callmeakos

    veterán

    LOGOUT blog (1)

    válasz Bennyboy #8660 üzenetére

    Kings Kanyon még mindig fun, tök mindegy hogy barmolják szét a mapot. Az új laser sight nekem nagyon nem gyere be, gyakorlatilag nálam most az összes SMG halott, kivéve a Voltot, de csak mert én gyűlölök hipfireből lőni, de ez az én problémám, aki az ellenkezőjét csinálja, annak most elég jó dolga van.

    A Repeater tényleg állat, de a Skullpiercer tényleg ritka (erre mondjuk ott van Loba), viszont valahogy a G7 még brutálisabb tud lenni, a többi kissebb változtatás meg meh (az hogy a Wingman átkerült sniper classba, na puff neki, semmit nem értek el vele, mert még mindig easy töltényt találni hozzá, csak nem tudsz felhalmozni 300+ töltényt, az meg hogy szegény Spitfirerrel nem tudnak mit kezdeni, az komikus. És kb taszító is valahol hogy light ammo kell bele).

    Az is vicces hogy a sok "pro" player hogy áradozik hogy Mad Maggie meg Newcastle mekkora op karakterek lettek, közbe meg a kutya se használja őket (legalábbis alig látok belőlük a pályán), és nem is értem valahol. Csak mert Maggie ultija ki tudja ütni Gibbie buborékját na hát az tök jó. Csak ezért választani Maggiet mondjuk egy Valk vagy egy Wraith (vagy az én esetemben Wattson) helyett, hát nem tudom. Nem nagyon akaródzik.

    Az új karakter jónak néz ki, csak rankedbe ne nagyon kerülj vele egy csapatba, főleg randomokkal, mert baj lesz belőle. Konkrétan nem egy meccset vesztettem el azért, mert a végén amikor már csak 2 squad maradt, azért vesztettünk, mert a verébje a távolból puffogtatott ahelyett, hogy segített volna befejezni a meccset, amikor már mindenki mindenkinek nekiesik. Azt sem nagyon értem, hogy ha egy ennyire taktikus karaktert hoznak be, akinek a lassú játék az alapja, akkor a bánatért gyorsították fel a játékot a gyorsabb körökkel. Annyira üti egymást ez a kettő, főleg Kings Kanyonban, ami nem egy nagy pálya, hogy eddig nem is használtam az új karaktert. Talán majd Worlds Edge-n jobb lesz.

    All→M8

Új hozzászólás Aktív témák