Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ssgk

    aktív tag

    válasz Tense #6542 üzenetére

    Szerintem nem leszólásból írta hogy 10k után beszéljétek újra.
    Akik versenyekre járnak, a ritkán használt legendek en van 10k kill mainen inkább 50k.
    És az nem mérv adó, hogy valaki üt/együtt játszik stattba erősebbel akkor jobb is nála. Saját példa erre, hogy solo ba játszom (főként ranked) ahol dia közepe ez 1 hét alatt megvan, és addig nem egyszer kerülök össze preda val. Akiknél több kill/dmg lesz végére. Vagy éppen ellenbe jön és ő marad lent. De nem jelenti hogy jobb vagyok, mert ha versenyen indulnánk mindketten szinte garantált, hogy ő jönne ki nyertesen. Szimplán mert tapasztaltabb. Lehet ha nekem is lenne 70k killem olyan jó lennék, sőőt még lehet, hogy jobb is, de amíg nincs nem lehet tudni csak azt, hogy ő jobb. Másik fontos dolog, hogy magasabb szinten a mozgás aim stb (basic) egy alap dolog sokkal nagyobb jelentősége van olyan dolgoknak mint kommunikáció, map ismeret, stratégia" stb (fundamental) és az is egy olyan (mint minden más, minden téren), gyakorlás, minnél jobb akar lenni valaki annál több gyakorlás. És itt jön be a kill count. Nem lehet csak az alapján megítélni a skillt de mérvadó. ha valakinek van 100k killje esélyes, hogy jobb egy 10k val rendelkezőnél.

Új hozzászólás Aktív témák