Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz phanzetomox #6635 üzenetére

    Megúszta. :DDD

    Nézem a Hellsing Ultimate-t. Őmm... ANGOL szinkronnal. ( ;] ) Viszont ez így rohadtul jó. Van egy két érdekes hang benne, amik az idióta hangsúlyozásuk miatt zavarnak, de ezek is a részek alatt "fejlődtek" (vagy csak én szoktam meg? Nem tudom). Mindenesetre egyre jobb az egész szinkron. (Szivacs lesz, hogy 5. résztől only japanese.) Előfordulnak benne persze hiperüljófélék is, általában az öregek, csak állandóan visszaemlékezés, és nem mondanak többet 2 mondatnál. Csudába. Első rész eleje is tiszta jól kezdődött (olyan Blizzard-os hangulat lett, 3-4 percig), aztán átcsapott "félig majdnem gagyiba". No sebaj, azért a többség jó, egyáltalán nem egy Genshiken, Naruto, Sailor Moon, Pokémon, egyebek...

    Most végeztem a harmadik részel. Tényleg felülmúlja az eredeti sorozatot, valami brutális. Azt is komálom, hogy a sorozatban eredetileg szerencsétlenül nyögdécselő Seras kisasszonyból egy még idiótábbat csináltak, legalább nem lett full komolykodós az egész. A zene mondjuk nem a legjobb (némelyiken röhögni támadt kedvem, annyira nem illett a jelenetekhez), bár a 3. részben volt egy kis rockos hangulat, ami passzolt. :DDD Jobban örülnék viszont, ha olyan zenékkel lenne tele, mint amilyenek az első rész elején és végén voltak.

    #Psych0: Igen, erre a hozzászólásodra visszakerestem később. Tegnap már elkezdtem a mangát. Igaz, folytatásképp, az elejét majd egyszer elolvasom, biztos lesznek benne ismeretlen jelenetek, vagy másképp történt dolgok (bár azt mondják, nem sokban tér ez az adaptáció az eredetitől). Az utolsó jeleneteket is végiglapoztam, enyhén... durvább volt, mint az anime végén. 14. kötetnél járok már, s egy hangyányit lenyugodtam, aztán megint fogtam a fejem, hogy majdnem szappanoperát csináltak belőle (aki tudja mi a szappanoperák egyik fő jellemzője, és olvasta a Berserk mangát, tudja miről beszélek), de remélem ezt a gondolatot egy idő után elfelejthetem, mert valami jót tolnak a képembe.

    Amúgy kb. 13 és fél kötetet dolgoztak föl, nem? Legalábbis nekem így jött le...

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák