Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Wyco #8417 üzenetére

    HM, én úgy emlékszem hogy de, mikor itt voltatok nálunk:D Akkor csak lehet nem tűnt fel, huh :U :DDD

    Ha kis társaságban csak egy angol ( vagy ausztrál, vagy bármilyen más ember, de nem magyar) van, szívesebben beszélek angolul. Tudom milyen érzés "kirekesztettnek" lenni egy beszélgetésből.

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • Bondi

    csendes tag

    válasz Wyco #8417 üzenetére

    Már ne haragudjunk, de Békéscsaba megyeszékhely, nem „egy kis falu"... :D Persze, nem egy nagy szám a Viharsarok, nem pezseg az élettől, és azt a néhány csabai látnivalót is tényleg be lehetett mutatni azon a néhány skiccen, amit a BBC is összeszedett.

    Vele szemben viszont Lublin jól kifogta a reklámot. Gyönyörű az óvárosa és részt vett az Európa Kulturális Fővárosa programban, mégsem voltak képesek rendbe tenni a szemétdomb autóbuszpályaudvarukat...

    Egyébként meg igazatok van, ennyire felkészületlenül, kvázi nulla pénzzel a semmire kijönni hamvába holt gondolat. Iwiwen nem találtam meg Norbit, de ha kapcsolatba tudtok lépni vele, hogy mennyi igaz a BBC-s történetből, engem érdekelnének a műsorból kimaradt jelenetek is. :D

    Megalodon, ha otthon azt tanítanák, arra biztatnának, hogy szedd össze magad, és nem azt sulykolnák, hogy kussolj és inkább elégedj meg a kevesebbel, inkább kuncsorgassál és egy szavad se hallják, nehogy még rosszabb legyen, szerinted egészben állna-e még az Országház benne a sok semmittévővel...?

Új hozzászólás Aktív témák