Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz Assimilator #21018 üzenetére

    Magyar jogsival, 80ezres kisváros. A comparethemarket.com-on néztem.

    (#21021) Yeffy DJ: motorikusan teljesen rendben van, fogyasztás egészen hihetetlen, de a váltó (8 sebességes automata) meglehetősen lassú. Sajnos gyakori probléma a 2010-2012 közötti példányokkal, hogy a felnik nem bírják a defekttűrő gumik súlyát és repedeznek, törnek, én már két felnivel is megjártam, aminek egyébként 470 font/db az ára bömöséknél. Aztán tekintve az árát és a prémium kategóriás besorolást, eléggé bosszantó, hogy a bőrrel körbevart és egyébként különösen csendes belső térbe belevágtak egy hihetetlenül ótvar minőségű műanyag pohártartót, ami megállás nélkül cicereg, nyöszörög, néha még reccsen is. Pár hete ráadásul az ülés is nekiállt nyikorogni, ami egészen elképesztő egy 4 éves autónál. Szintén gáznak tartom, hogy a prémium üzleti navigáció buta és pontatlan (legfrissebb szoftverrel és térképpel), sok-sok évvel ezelőtti iGo is messze veri, és necces szitukban nem igazán vigasztalja az embert, hogy mennyivel gyorsabban kapcsolódik mint egy PNA. Az ergonómia egyébként nem rossz, bár a ki- és beszállás nem egy nagy élmény, konkrétan miniszoknyás nő módjára először beteszem a kis popsimat, aztán befordulok módszerrel működik csak, de ha már bent vagy, akkor kényelmes. Ja és különösen vicces tervezési melléfogás, hogy a csomagtartó ajtó ívelt tetején megáll az esővíz, amit az ajtó felnyitásával egyenesen a csomagtérbe juttatsz... :D :(

    [ Szerkesztve ]

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák