Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PaladiN

    aktív tag

    válasz tildy #5690 üzenetére

    Mi hatan, harom par, lakunk egy eleg nagyra sikerult lakasban, egy nagyobbacska hazban (8 lakas es ket uzlet van a hazban). De nem ezert irtam most, hanem mert a "magyarkodas" nem feltetlenul a magyarokra jellemzo. A harom parbol ketten magyarok vagyunk, de megis a harmadik a feketebarany, egy francia-spanyol duo. A spanyol sraccal igazabol nincs semmi gondunk, de a francia "uriholgy" mindannyiunk szamara komoly kihivast jelent. Ajtokilincsrol latszolag meg nem hallott, mivel a sokadik keres es par veszekedes utan sem kepes a hasznalatara. Amikor o kozlekedik a lakas barmely pontjan azt tisztan lehet hallani, mivel ugy odaveri a talpat a padlohoz. Ebben az a legerdekesebb hogy messze o a legpehelysulyubb (kb a 45 kiloja utan a kovetkezo az asszonykam 57 kiloja). Egyparszor hallgattam a fejtegeteset, hogy azert nem mosta el maga utan a tanyerjait, azert nem pakolta el a konyhaasztalrol a cucacit, mert dolgozik es faradt volt. Azt mar fel sem vetettem neki hogy porszivot hasznosithatna meg padlot is takarithatna neha. A tisztalkodasi szokasokrol, illetve az ezzel egyuttjaro zavaro szagokrol mar nem is beszelek, szerencsere ritkan vannak meleg napok. Ellenben a veszekedesben meg fuck offolasban elenjar. Meg abban is hogy 20 eves fejjel kioktasson, hogy milyen alapon merek en szolni neki.
    Ezentul persze meg jocskan vannak kellemetlen dolgok, de ha valaki mar a minimumok megemlitesetol is felhaborodik, akkor mit szolna egy teljes listahoz?

    Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

Új hozzászólás Aktív témák