Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz CactuS #35945 üzenetére

    Igen, az, nem tudom miért írtam s-t a végére:DDD

    Azt nem tudom, hogy az endgame milyen, mert még nem vagyok ott, de úgy tűnik, hogy folyamatosan ahogy haladsz szintben felfelé jönnek új és drágább dekorációs opciók. A top játékos azt hiszem 4.6 milliárd dolláros networth-el rendelkezik úgyhogy biztos van benne tartalom rendesen. A játékon belül a maximális networth szint viszont 500 milliárd felett van, ami furcsa mert már évek óta fut a játék és senki sincs még a közelében sem.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. Johnny

  • Amur

    addikt

    válasz CactuS #35945 üzenetére

    Igen, lehetne látványosabb az épületek fejlődése, de van.
    Minden tojásnál más a hen house, és a többi ház is egyre modernebb, egyre nagyobb benne.
    Nekem a legnagyobb szívfájdalmam hogy hiába hoznak be újabbnál újabb trophy-kat, azok megszerzése nem köt le hosszú távon. A kis küldetések amik jöttek sorra az elején, abból kellene véletlenszerűen, szinthez igazítva adnia végig, azzal lenne folyamatos motiváció.
    Így igazából a contractok miatt lépek be már csak, meg mert rengeteg időm van benne, és megszoktam..
    Idle Maffiában ezt eddig ahogy látom pont megvalósították. Végig van párhuzamosan 3 feladat, mellette bountyk, börtönharcok és hetente eventek.
    ez a hempire nekem elsőre nem jött át, lehet akkor teszek vele még egy próbát, bár most belepistultam a Shop Titans-ba is. [link]
    Rengeteg időt nyomok az Idle Maffiába is gyanús hogy spájzolom későbbre. Ennyi idő a világon nincs.

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák