Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • XM-L T6

    tag

    Sziasztok!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni. Szeretnék venni egy dual simes tepsi :D telefont. A következő elképzelésem van:

    CPU: MTK6577

    Kijelző legalább 5" de inkább 5,3".

    Ram: Szerintem 1GB kellene. ( ne kövezzetek meg :N )
    Ezen a téren nem marad sok választásom a többi paramétert is figyelembe véve. Hero H9500+ ez egy ZOPO ZP900 copy ha jól sejtem. A Zopo egy kicsit drága, és ahogy a neten néztem róla videókat teljesen megegyezik, viszont olcsóbb. Már csak az a kérdés, hogy van e hozzá support és frissítés.

    OS: Értelem szerűen Android 4.x...

    GPS: nagyon fontos, hogy legyen mert napi szinten használom és nagyon fontos, hogy offline tudjam használni. ( ájgót és szígic-et használok. )

    Van még egy alternatíva. Kisebb ram, kisebb felbontás, csak 1 akksi. Viszont 6" de lehet, hogy már nagyon nagy és a felbontás miatt sem lesz olyan szép a képe.

    Szerintetek honnan rendeljek, hogy ne legyen vám meg hát tutira megkapjam a telót. A ttmalls.com-ot csak ezért linkeltem mert itt találtam normális áron. Ha tudtok jobb oldalt olcsóbbat és biztonságosabbat akkor szívesen fogadom a javaslatokat tapasztalatokat.
    Köszönöm , hogy időt szántál rám és elolvastad. A segítséget is előre köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák