Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lifeforce

    őstag

    válasz interstate76 #5879 üzenetére

    Egy valamit árulj el, mert még nem jöttem rá hogyan tegyem. (ez az ami miatt te is kiakadtál)
    Már nem tudom szó szerint idézni, de a lényeg a következő:
    Itthon keres HTPC-t, de amit eddig kinézet, azok drágák voltak neki.
    Ekkor hoztam azt a bizonyos HTPC-t (j1900), ami azóta is töretlen siker, hogyan írtam volna meg, hogy van alternatíva?
    Bár tehettem volna privátban, de ettől még a nézeted nem változik, hirdetés szaga van.
    Elsőnek amúgy sem hoztam sokat, azt gondoltam ha nem fogy el, felhasználjuk cégen belül.
    Mivel...
    Senki nem ismeri itthon, kintről sem tudod megrendelni csak nagy mennyiségben, hogy adod tudtára, hogy van más lehetőség is?
    Kiadtam tesztere fórum társaknak akik kérték (ezt inkább hagyjuk is mi volt), és meg voltak elégedve vele.
    Tehát vagy nem válaszolok neki, és belinkelek egy klón harcost, vagy megpróbálom megmagyarázni neki, hogy nekem nem éri meg 60-ért HTPC-t venni, vagy felvilágosítom, hogy van másik alternatíva.
    Én az utóbbit választottam (ne dögöljön már meg a szomszéd lova :D).
    Erre írtam Somatomnak, hogy van amikor nem tudom mellőzni a számodra hirdetésnek vélt linket.
    De sebaj, bár egy kicsit csúszott, másfél hónap múlva már nem fog annak számítani :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák