Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz tasiadam #27443 üzenetére

    nézd, nemrég valakinek halk volt a 3060 ti ghost
    fél órát futtattam tesztet rajta, ha még fél órát kellett volna lehet fogom és kettétöröm...:) amilyen halk a phoenix, annyira helikopter a ghost, de van akinek az is halk volt, ez egyéni

    ETOM
    ugyanez, igaz sok gyártó és sok modell van, de még a 2,5-eseknek is bőven van hangja akkor is ha nem seakelnek
    xbox-ban sem tudtam elviselni letöltőmódban amikor csak a hdd ment
    na az új xboxok az más téma, load is kvázi némák

    Francia91
    én fülemmel csak egy baj van, átlagtól jóval jobb :P
    a légtisztító mellett is tudok aludni, a klíma mellett is, egyik sem néma, de nagyon halkak, még a gyárban is tudtam aludni 50dB-ben, sőt, úgy aludtam igazán :d aki álmos az tud aludni ( :
    a 2,5-es hdd-ket viszont akár 3+ m távolságról is lazán hallom, éjszaka meg pláne
    ez a gép amit mutattál halk
    mondanám hogy rakok fel videót az enyémről ami full csőgázon is néma, de ugye a némát azt nem hallod ( : nem nagy konfig, most csak 3100+gt 1030, utóbbi passzív, 3100-at meg a shadow lp cicorgás-mentes flex ventivel lazán megoldja 500rpm alatt terhelés alatt is, nincs hdd, táp is passzív, na az néma, fél méterről sem hallod akár éjszaka, úgy hogy open air a gép
    most van folyamatban erősebb hw-rel ugyanez, jó móka röviden, pláne minél kisebb térfogatban
    de off end mert agyonvernek ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák