Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz syberia #37875 üzenetére

    Az remélem megvan, hogy 10% körüli terhelésen nem is tesztelik a bronz/silver tekintetében? :DDD Illetve vehetsz 1500w platinum tápot, ami lehet 50w-on jóval torkosab lesz, mint egy 500w-os bronz.

    [ Szerkesztve ]

  • Chaser

    titán

    válasz syberia #37875 üzenetére

    idle desktop, load furmark, furmark+prime, "valós" játék
    alzában eldumáltam egy sráccal, láttam nem csak azért van ott hogy legyen valahol, hanem rendesen kocka, ahogy illik ( :
    nagyjából minden téren képben van, szóba jöttek a tápok is, kapásból rávágta a mesére h nagy eséllyel a seasonic gold=evga bronzzal - h miért passz, lehet simán goldot raktak az evga-ba, mert éppen az volt raktáron
    mindenesetre ses tápok terén sok nyűggel találkozott
    esetemben is a túlméretezésből adódó ventit fogom lecserélni, a szkájet' ventit nem féltem, elég szépen tolja az a levegőt hangtalanul is, meg is lepődtem amikor 3-400 rpm-nél a hűtő mögé tettem a kezem, azt hittem semmit nem érzek majd, de nagyon korrekten tolja már annyin is
    super flower bél van az evga-ban is, temetni biztos nem kell, kifújt levegő langyos, ugyanilyen volt az 550-esnél is járó ventivel

    szerk:
    syberia
    régebben voltak tápok, amiket nem lehetett 10-15% alatti terhelésen használni, mert nem indultak be
    maiaknál ez már nem gond, baj is lenne, mert sokan vesznek 6-800w-os tápot olyan géphez, ami idle 50w-ot eszik :)
    én is megvenném a 650-es vagy 750-es corsairt csak amiatt, h passzívan vigye a konfigot, viszont nincs kedvem kísérletezni vele, az is 30e-s kategória
    nálam 50-60w közt ingázik mindkét mérő, 570-nel többször volt 50 közelében, 590-nél 60 közelében van többet, ami egész jó 8 magos zen mellett, rossazbbra számítottam - és a cpu fix allcore 3,4-en megy, nincs idle mód -

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák