Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    No, született pár vélemény... csak azért kérdeztem, mert én is váltani szándékozom (bár 1050-et még megvárom).

    XFX: a DD változat tényleg tök jól szerepel mindenhol, de a leghosszabb is egyben, ami az ITX-es környezetben nem túl jó. Igaz, a 238mm-es hossz mellet a 6pin-es tápcsatlakozója felfelé néz, míg a 221mm-es Nitro-é hátrafelé, szóval így vagy úgy, de ugyanannyi hely szükséges mindkettőnek.
    A Single Fan megoldásra meg igaz, hogy szintén passzív idle üzemet írtak, de az a kis borda engem nem sok jóval kecsegtet. A passzív változat meg még drága + a félpasszív hűtésben több a bizodalmam tartósság szempontjából.

    Gigabyte WF: oké, hogy ez a leghalkabb, meg a legtakarékosabb, de vannak fenntartásaim. Hűtéséről írta valaki, hogy a ventik időnként fel-fel pörögnek, amit nem szeretnék, ill. sem a ventik, sem a hőcső nélküli hűtőbordák nem tűnnek olyan komolynak.

    Sapphire Nitro: Ránézésre ennek van a legkomolyabb hűtése, és igaz, hogy tápcsatis, de ennek is megvan az előnye (több kártyára is igaz lehet):
    - a magas órajeleit stabilan tartotta a Giga-val szemben;
    - soha nem fog fogyasztási korlátba ütközni;
    - még +20W fogyasztással is 150W alatt marad a teljes rendszer, terhelés alatt;
    - nem az alaplap tápellátó rendszere van terhelve.

    Szóval van néhány szempont...

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Új hozzászólás Aktív témák