Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemisfontos

    csendes tag

    Először is sziasztok, s bocsi, hogy így belecsapok a lecsóba, csak már máshova nem tudok fordulni a gondommal.
    A lényeg, hogy van egy használt Sapphire HD 7870 2Gb vidkarim, amit dual monitorozásra használtam itthoni melóhoz. Sajnos egyik este csíkozott párat a képernyő, aztán egyszer csak befagyott, s újraindítás után a windows logót követően nem kapott jelet a monitor, bejelentkezéshez már nem jutok el.
    Ha letöröltem az addigi drivert akkor bootol a gép, fel is ismeri a videókártyát, hogy be van-e téve, de csak a rendszer által felrakott Szabványos grafikus adapterrel megy a gép. Ha AMD-s drivert rakok fel, szokásos behalás bejelentkezéskor.
    GPU-Z is felismeri a karit, viszont a tényleges sebességeknél 0 MHz-et ír az órajelekre...
    Esetleg találkozott már valaki ilyen problémával?
    Mit lehet még tenni szerintetek?
    Nem vagyok egy nagy pc guru, így mindent szívesen fogadok.

    A konfig ami alatt ment eddig a kártya, teljesen új volt(Gigabyte GA Z170 HD3P alaplap, I5-6600K processzor, FSPHyper 600W táp, CM Hyper 212 Evo hűtő).
    Őszintén szólva szeretem ezt a kártyát, s ha valamivel menthető, menteném, nem vennék újabbat helyette.

    Előre is köszönök mindent!

    Nemisfontos

Új hozzászólás Aktív témák