Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz ViZion #8447 üzenetére

    Te Orrmány, egy árva szóval nem állítottm h a kamut tolod teeee minek nevezzelek, utalni sem kívántam rá, csak poén szinten betoltam h amikor látványosan kattogsz egy-egy új hw-re akkor mindig gyorsan találsz valamit otthon amibe bele tudod temetni a píízed.. :D

    Btw.., klassz lett, illetve lett nélkül mert még nem vagy vele készen.

    Két dolog.., nem sötét egy kicsit, esetleg csak a fénykép kelti ezt az érzetet (?!), amásik pedig h az ablaktól balra lévő fal sztem kicsit kopasz/kopár. Tudom a mennyezet dőlészszöge okán nehéz oda fali polcot applikálni de ha mást nem, egy, a pultra tehető/állítható valamit néznék oda. Még a sarokban is jól nézne ki, asszonyt ha megkérdezed minek kéne még hely tuti egy pillanat alatt kitalál valamit. :)

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • stratova

    veterán

    válasz ViZion #8447 üzenetére

    A külön víz elgondolkodtató (mondjuk ilyet én is max házban használnék, vagy vmi kazán+2 puffertartály a pincébe. De pl átfolyó vízmelegítővel nálunk is vagy fürdés vagy mosogatás volt (bár a mosogatógépet a hideg vízre kötöttem és estére telepakolva időzítjük).

    Ú ezeket a képeket meg nem mutatom asszonykának, mert akkor leporolja a mikor lesz nekem ekkora szép konyhám lemezt :) (annak azért örülök, hogy számára a főzés nem csak munka de kikapcsolódás is).

    Btw van valakinek tapasztalata mobil mosógépekkel? Gondolkodunk hogy az esedékes nyaralásokra jó lenne főleg gyerekek miatt, de a 380/140 W, 400/160 W-os (mosógép/centrifuga rész) 4,2-8,5 kg-os gépek 40-60e ára vetekszik egy normál gépével (amit viszont nem lehet bekötni a régi üdülőrészbe). Olcsóbbak 280-350 W os motorja meg nekem tűnik alkalmatlannak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák