Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz hackeeeee #3010 üzenetére

    Paradox féle "4x" Grand strategy, ha nem ismered őket/nem vagy hozzájuk szokva akkor taccsra vág 5-10p alatt annyira komplex. :)

    Az új TR tőlem is kapott annyit, sőt többet is, nincs vele igazából nagy gáz, annyit fájlaltam hogy a fejlesztések nem érnek sokat, kb a mainstory 40%-ánál már maxos volt a karakter.
    A grafika elképesztően jó, annyi szépshéghibával hogy az összes élsimító eljárás amit beleraktak nem ér két fillért sem, még a VSR@1440p is töredezedt maradt mint a franc (cserébe ilyen lapáj-homály-elmosódott ocsmányság az összes AA-val a grafika), tán az SMAA-val állapodtam meg, gondolom maga a motor ilyen vagy a fene tudja, long story - short story, a fenti AAA-s észrevételem, konzolátiratoknál extra élvezet. :(((

    Szerk.:

    Egészen pontosan ezen a részen hagytam abba: [link]

    Jól emlékeztem egyébként, SMAA-val kötöttem kompromisszumot, az FXAA volt true okádék, a TXAA meg mindennek az alja. Mondjuk nem néz ki rosszul de látszik amiről beszéltem, ez 1080p és látni mennyit ér benne az AA.. :U

    Mondjuk ahhoz képest hogy SzennyWorks nagyon szépen ment a 390X-el, még OC sem kellett mellé, plusz ahogyan az OSD-n is látszik, nem csak Valley alatt kazááááán.. :DDD :P

    A "4GB vRam mindenre elég manapság FHD-ben.." mantrának is feladja az utolsó kenetet..

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák