Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krisz0418

    őstag

    válasz killbull #12150 üzenetére

    En csak annyit tudok hozzafuzni hogy sose fagyott ki csontra egy yt, vagy twitch streamnel. Azt alairom hogy anno az 5700al sokat szívtam en is mert nem akart boostolni a kartya stb. De az is megjavult egy driverrel. De elotte se a 260x, se a hd7850el nem voltak gondok. Ocsemnek az 5700al sincsen gondja, illetve a 6800xt-vel sincs gondom. Nalam mindig a legujabb driver van fent ami opcionális ugye..gond nélkül meg minden, nem akad, nem fagy, mukodik. Ez nem azt jelenti hogy masnak nem lehet gondja vele..de azért messze nem akkora a baj mint ahogy az emberek felfujjak. Az nv-re is lehetne rosszakat mondani.

    Mellesleg nekem pont jo az amd, mert boven jobb fps-ben mint a 3080 volt amikkel en jatszok ;]

    amugy most is van az uj driver notesban is black screenhez kapcsolodo hiba, amirol tudnak

    [ Szerkesztve ]

    AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

  • Pro!Petya

    addikt

    válasz killbull #12150 üzenetére

    Én nem röhögök, hanem csak használom 20+ játékkal gond nélkül. :U
    (+ ráadásként még G-synces moncsival)
    Nem mellesleg NV-ről jöttem mint jópáran (...) úgy hogy nem kell fényezni hogy mennyivel jobb vagy sem mint az AMD, tudjuk jól. Ott sem minden fenékig tejfel. ;)
    Patch notes ott is van pár oldal.. nem beszélve a heti vagy 2 heti hotfixről a driverek után. ;]
    Úgy vélem hogy a 6000-es széria az ami már beért mind hardver és driveres oldalon is.
    Nem véletlen volt eddig szinte csak NV kártyám. Most az AMD adta a legjobbat 2K-ra jó áron szval aszerint mérlegeltem nem a színeket néztem. Aláírom hogy biztos bele lehetett futni netto xopásba az 5000-es szériával és a régebbiekkel, de volt alternatíva már akkor is. Arról nem is beszélve hogy ez meg a 6000-es topikja így nem is értem miért kéne minket érintenie a régebbi gen-es problémáknak ha mi egyszerűen nem találkozunk velük?! :F
    Neked is szép estét, nem orroltam meg mert nincs mire. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

Új hozzászólás Aktív témák