Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz petakpa1 #67793 üzenetére

    Én vettem 5ALI61-et, és ugyan lemaradt a P2-ktől, de nem bántam meg. Ma is megvan :)

    @zoltanz : A 486-omat azért nem tuningoltam, mert nem volt rajta lehetőség, a 286-ról meg azt se tudtuk, mi az a tuning :D A K5-133 az első tuningcikk olvasása után ment fel 180 környékére, semmi baja nem volt. A K6 nehezebb eset volt, nem akarta, aztán sikerült sok év múlva felrántani 450 köré a 350-est, de pár év után belepusztult, így abba a gépbe (akkoriban már anyámnál volt mailkliens modemes neten) lett egy 550-es. Ez most újra a szétvagdosott 286 házban van, amiben 2002-ig volt :D
    Nem voltunk vastagok, a környéken sem senki, pont azért tuningoltunk (ésszel) mert kellett volna a kraft :D

    @arn : " 98 ev kozeperol beszelunk. es a nagy joletben akkor k6-2ot vettel, egyaltalan nem okozott "
    Jó, nyilván, az Intel első Pentiumjai meg bugosak voltak. Puff.
    "s a nagy joletben akkor k6-2ot vettel, egyaltalan nem okozott problemat a lap lecserelese, "
    Öööö, bocs, okozott. Csak azért vettem hozzá lapot, mert nem volt tiszta, hogy menne-e a régiben. Ment volna... nem voltam boldog...

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák