Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erer1000

    őstag

    válasz unclefucka #40059 üzenetére

    én nekem csak egy Toshiba Satellite 300CDS-em van
    98as gyártmány
    166MHZ intel MMX 32+16MB EDO ram és 2MB Chips&Technology 2D gyordító :D

    nah ezt a gépet befogtam brahiból és NAS-ként funkcionál, TeamViewer távvezérlés, uTorrent, FTP, hálózati videó lejátszás is pipa :D

    csak CPU limitet kap a hálózati adat küldés fogadásnál úgy 12Mbps-nél tehát 1,5MB/s

    HDD sebesség teszt 9MB/s sebességet mutat (képet árnyalja hogy itt is CPU limit van) tehát vinyóban van még itt szufla

    külső HDD esetén roszabb a helyzet mert ott bár nem CPU limit van hanem USB 1.0 vagy 1.1 révén USB limit, 4,8Mbps-el hasít a drága (0,6MB/s)

    M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

  • Vladi

    nagyúr

    válasz unclefucka #40059 üzenetére

    Érdekes témakör, válaszaim:

    - nagyjából, bár én az átlagéletkort feljebb tenném.
    - a bacsis-tuning oldal az esélyes a helyre.
    - még érdekesebb téma, ezt egyszer itt már fejtegettük. a gépek maximális élettartamát valami 50-60 évre lőttük be: műanyag elöregszik, kondik végleg elhalnak, mozgó alkatrészek elkopnak stb.

    Egy x idő után a procik is elöregszenek. műanyagok, fémek pl. a hőingadozás teheti még őket tönkre hosszú távon. De ez is sok évtized.

    (#40060) erer1000:

    A blogomban pont erről csevegtünk. pci-os sata kártya, 1 terást beledugod és kész.
    a lap meg ha fogad, valami amd k6-1-2-t tehetsz bele, nem lesz proc limit. De erősebb p3-as rendszert, vagy soket a-st összeraksz olyan... 3-4000 forintért. :DD

    [ Szerkesztve ]

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Új hozzászólás Aktív témák