Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ScrapUnit

    aktív tag

    A téma adott, informatikus/szervizes állást keresek.

    Egyelőre még van állásom, de amennyit jelenleg keresek, az sajnos kevés a ,,normál" élethez.

    Kb. 10 éves PC és 5 éves laptop hibakeresés, javítás tapasztalattal rendelkezem. Főként a HP laptopjait, asztali gépeit ismerem szinte alkatrész szinten, de más gyártók gépei sem jelentenek különösebb problémát.

    Ezen kívül foglalkozom Oprendszerek telepítésével, szoftverek beállításával, ismerek sokféle routert, ezeket is be tudom konfigurálni (internet megosztás, wlan hálózat beállítás, stb.)

    Bp mellett lakom, ezért főként Bp környéki állás(ok) érdekelnének.

    Saját gépkocsi B kat. jogosítvánnyal van+ több 1000 levezetett km.

    Érettségi, ECDL vizsga, Gazdasági informatikus végzettséggel rendelkezem (szakközépiskola). Természetesen erkölcsi bizonyítványom is van, hatósági problémám/eltiltásom nem volt sosem szerencsére :)

    Angol nyelvtudás informatikai szinten van.

    Aki tud segíteni, van ötlete, szívesen várom jelentkezését elsősorban -ben, hogy a hirdetés ne váljon ,,homokozóvá".

    Komoly szándékú állást kínálóknak önéletrajzot pü-ben küldök.

    Köszönöm, hogy benéztél!

    ::::::Xiaomi Mi11i SnapDragon Powered::::::pü-t hamarabb észreveszem! Ha nem veszem fel a telefont, írj pü-t! {30/912-7553}

  • Kukumanó

    csendes tag

    válasz ScrapUnit #1 üzenetére

    Ha találsz megfelelőt és van még betöltendő hely, kérlek szólj.
    Engem is érdekel hasonló munkahely, de egyre inkább úgy érzem, hogy ebben az országban egyetlen normális (és megfizetett) ilyen állás sincs.
    Csak a gyorsan összehányt, szar minőségű kókányolás, az ügyfél pofátlan átbaszása és a szervizes minimálbéren történő alkalmazása, ez Magyarország :-(

  • ScrapUnit

    aktív tag

    válasz Kukumanó #2 üzenetére

    Csak a gyorsan összehányt, szar minőségű kókányolás, az ügyfél pofátlan átbaszása és a szervizes minimálbéren történő alkalmazása, ez Magyarország :-(

    Ahol most vagyok, ott számít a minőség és a vevői elégedettség, nekem eleve nem célom a gányolás, mert ezzel a cég vevőket vesztene, ami hosszú távon ugye csődbe vihetné. Ebben az országban a fizetésekkel van a gond legfőképp, hiába vagy jó a munkahelyeden, hiába dolgozol 90% hatékonysággal, ezt nem, vagy csak bizonyos munkahelyeken fizetik meg.

    Rengeteget lehetne erről beszélni, de nem fórumnyitás a célom, hanem egy ,,normális" munkahelyre való bekerülés.

    ::::::Xiaomi Mi11i SnapDragon Powered::::::pü-t hamarabb észreveszem! Ha nem veszem fel a telefont, írj pü-t! {30/912-7553}

  • ronson

    őstag

    Azért modulárisan PC-t javítás, illetve router beállítás, nem igényel egy túl komoly felkészültséget. Így a pénz se lesz sok érte. Amivel még lehet keresni az az alkatrészek elektronikai javítása.

    Szerintem érdemesebb képeznie az embernek magát más irányba.

Új hozzászólás Aktív témák