Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kkjoz

    újonc

    válasz axioma #16047 üzenetére

    A TechnoLynx nem leányvállalat, hanem egy magyar startup ("venture capital nélkül").

    Az alapító lehúzott pár évet Angliában, majd a korona után úgy döntött szerencsét próbál Magyarországon is; kb 2 évvel ezelőtt beszéltünk utoljára, akkor volt 2 szenior és 2 junior szoftveres a cégben, azóta úgy látom tovább bővültek.

    ...szóval 77m kevésnek tűnik, de év elején ~2 emberrel indultak. Más kérdés, hogyha átlagosan 5 munkavállalóval számolsz, ez még úgy sem valami acélos (számold bele az irodabérlést és az anyagköltséget is), de lehet 22-es adóévben már barátságosabb adatok olvashatók le. Persze a nagy árbevétel sem garantálja hogy jól fizetnek - ha esetleg eljutsz odáig hogy kideríted, megkérnélek hogy oszd meg, hol tartanak bérezés ügyében.

    Ami most a honlapjukat elnézve red flag-szagú, az az UpWork banner a főoldalukon. Mivel bérmunkában dolgoznak, volt egy olyan gyanúm hogy innen szereznek munkákat, ami nem valami biztató; ott anno én is keresgéltem, de túl érdekes és hosszabb lélegzetvételű feladatokkal nemigen találkoztam.

Új hozzászólás Aktív témák