Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz Egon #13428 üzenetére

    Három különböző adatvédelmi biztos legalább 5 féle módon fejti meg ugyanazt :C Nem tudom, csak mondják meg mit csináljak és kész.

    Én ott elhagytam a hajam, mikor nem engedtek adott intézményemnél ujjlenyomatos beléptetést, mert műszakilag fogalmuk sem volt róla, hogy az alapján a lenyomat nem másolható, nem reprodukálható, mi csak egy ellenőrzőösszeget tárolunk. Szerintük ez is aránytalan volt. Aztán persze szopolunk a kártyás beléptetéssel, bláááá, sötét középkor.

    Linket melyikre? Én elő nem bírom szedni az szinte biztos, ráadásul még a GDPR előtt kezdődött a történet. Ha egy ablak homályosan ott van, amiből semmi nem látszik, hogy mit konkrétat csinál, abból hol lóg ki a lóláb? Ráadásul vacak KGST módszer, valós adatot nehezen szolgáltat, manuális módszertankodni kell, ezer+1 helyen elcsúszik a dolog.

    Általában erőlködnek egy csomót, aztán elhal, vagy nincs aki ellenőrizze. Láttunk mi már mindenfélét, legyen az csak telefonos kijelentkezés, vagy olyan melóhely a múltban ahol félkörben ültek a jómunkások, középen meg A Kontroller, aki rálátott mindenki monitorjára. Szét is hullott a cég hamar :C

    A munkaidős izénél már a tesztek is szarul mentek, X percet Outlookkal foglalkozott, Z időt B ügyviteli rendszerrel, aztán webezett. És ment a manuális meló, hogy kinek kellett a melójához kinek nem, melyik melyik csoport, hova is tartozik, ha éppen nem ült a gép előtt akkor mi történt? Amikor felénk bevezették, akkor azon bukott ki a dolog, hogy a külföldi irodában melóztam, vagy néha gépre belépve távolról és olyan atom fals értékek jöttek, hogy jajj.

Új hozzászólás Aktív témák