Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stonerice

    őstag

    Sziasztok!
    Nem rendeltem még külföldről de már eléggé felspanoltam magam rá! Alibabán nézelődtem nemtudom jól teszem-e. Sok jót írtok az aliexpressröl és ahogy látom az általam keresett terméket ugyanaz az eladó mind 2 webáruházban hirdeti.
    Ha vennék egy elektromos bringát kb mekkora áfa+vámmal kellene számolnom? 30-32%? Illetve amit azthiszem nem láttam az a szállítás díja! Mivan ha ezt nem közlik vagy téves adatot kapok. Ami ugyebár rossz meglepetés egy súlyosabb terméknél . Mivel befolyásolja a vámterheket. Szóval hogy legyek biztos a várható költségben? 2-300 ezres bicajrol van szo egyebkent.

    Jah es meg annyi hogy mivan ha kibontjak es jogszabalyokba utkozik a hasznalat mert nem felel meg az Eu ban eloirtnak.. teljesitmeny alapjan? Biztositas kell ra meg jogsi stb.. ami euban nem igazan megoldhato. Fura ezt egy kinai is irta nekem :P . Nem ma kezdték gondolom. De kinek mi koze ahhoz hogy mit is veszek?

    [ Szerkesztve ]

    Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

  • Stonerice

    őstag

    Sziasztok!

    Vásárolni szeretnék alibabán egy kerékpár alkatrészt 160$ ért
    és a kínai barátunk 143 $ os díjat kalkulál szállítási és adózási díjként.

    Létezik ilyen megoldás hogy előre ki legyen fizetve a vámolás??

    Ezeket írta...

    Hello I just advisory freight forwarding the company if is Air Frieght express distribution to you of address contains duty tax all of cost need 143 dollars.

    This weight is only 25 kilograms, only express delivery.

    The price is inclusive of all fees, courier fees and duty tax.

    So you don't have to worry duty tax.

    Nem rendeltem még nagy értékben.. :B Légy szíves segítsetek . Köszi :R

    Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

Új hozzászólás Aktív témák