Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axlfsi

    veterán

    válasz V/ #25931 üzenetére

    Egyik rendeles: 24,84
    Masik rendeles: 28,44
    --------
    Osszesen igy: 53,28

    Mivel egy csomagban jon, meglehetosen terjedelmes lesz, mar a meret is, siman benne van, hogy bekeri a NAV a szamlat. Ami persze nem szamlA, hanem szamlAK. Ketto darab.

    De, leven, hogy egy csomag, (nem tudom, sejtem), ez nem fogja oket erdekelni, hanem azt latjak, hogy vamolhato - azaz, es ezuttal is elnezest a korabbi pontatlan megfogalmazasert - adoztatni fogjak. Plusz ido (meg valahogy kibirom, habar fontos ez is, mert mar "tegnapra kellett volna" es az a minimum egy het plusz mar nem hianyzik ra, de tulelem.., aztan a Posta kezelesi koltsege (mennyi is, most mar valami 5000 Ft? Ebben lehet tevedek, plusz az ADO...).

    Azt mondod, hogy hagynom kellene es jol van ez igy? :U :F
    En nem hinnem (habar egyelore nem tudom milyen eszkozok lehetnek a kezemben es nem tudom, hogy egy dispute-ra hogyan reagalna az Ali, de TENY, hogy senki sem hulye es tudjak nagyon jol, hogy nem veletlenul fizettem kulon (de ha igen, akkor is...).

    [ Szerkesztve ]

    ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

  • axlfsi

    veterán

    válasz V/ #25931 üzenetére

    Hm, emlékeztek még az esetemre? Nos, csak lett belőle dispute. Mindjárt kettő is, ugyanis én két, teljesen egymástól független vásárlást végeztem, két különböző (színű) termékből, külön tranzakció, fizetés - habár egyben postázta a kedves eladó!

    No, de az hagyján, hogy egyben postázta és járt a seggem, vajon ekkora tételre, mit lép majd a vámhatóság - úgy gondolta a kedves eladó, hogy megkímél az esetleges áfától, ugyanis a (6*10)+(6*13)=138 darab helyett, nagy mellénnyel, volt pofája elpostázni nekem összesen 23 darabot :Y (ami gondolom úgy jött neki össze, hogy: (1*10)+(1*13)=23 ... na, de én kérek elnézést, hogy nem látnak a szemükre... Áhh, szavakat nem találok, úgy kiakaszt! :((

    Mindkettőre természetesen rányitottam a dispute-t és kíváncsian várom a fejleményt. Mindenesetre, eléggé kib@aszott velem, így év végére, mert mire újból a kezembe lehetne a számomra szükséges mennyiég, amire ELEVE leadtam a rendelést, lesz vagy két hónap is, az ünnepek miatt... Gratulálok!

    UI.: mondjuk, mit is várhatok egy olyan eladótól, aki egy normális nevet nem tud beregisztrálni?! (a "candy store" helyett, sikerült neki egy "candy stroe"-t összehozni...).

    [ Szerkesztve ]

    ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Új hozzászólás Aktív témák